GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

ELRA GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ, fabrikalar, okullar, spor salonları, yemekhaneler, öğrenci yurtları, fuarlar, konserler gibi geçiş hakkının yetkilendirilmesi gereken her türlü ortamda kullanıma uygundur. Gelişmiş yazılım özellikleri sayesinde geçiş haklarının detaylı yetkilendirilmesi sağlanır. Sistem 7 gün 24 saat kesintisiz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ana kontrol ekranında sistemden geçiş yapan kullanıcıların resimleri görüntülenerek yüksek güvenlik sağlanmaktadır.
Geçiş kontrol sistemlerimize entegre edilebilen yazılımlarımız sayesinde her türlü turnike uygulamasında maksimum verim elde etmekteyiz. Geçiş kontrol sistemlerimiz kart, parmak izi, uhf rfid kart ve barkodlu biletlerle kullanılabilmektedir. Aynı anda hem kart hem de bilet kullanımı gibi seçeneklere de sahiptir.
Geçiş Kontrol Sistemlerimize Entegre Çalışan Yazılımlarımız;

PDKS : Personel Devam Kontrol Sistemi olarak adlandırılan sistem personelin işletmeye giriş ve çıkış saatleri üzerinden puantaj hesabının yapılması esasına göre çalışır. Ayrıntılı vardiya tanımları sayesinde personelden maksimum verim elde edilmesi sağlanır. Bu sistem sayesinde işletmelerdeki iş gücü kaybı minimum seviyelere iner.

YEMEKHANE : Ücretli hizmet veren yemekhanelerde kaçakları en aza indirmek amacıyla tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistem sayesinde yetkisiz yemek alımlarının önüne geçilir. Dışarıdan yemek hizmeti satın alan kurumların, yemekhaneyi daha kolay takip etmesi sağlanır.

BGKS : Biletli Geçiş Kontrol Sistemleri, stadyum, fuar, konser, su parkı, festival gibi biletli giriş yapılan etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanmış sistemlerdir. Kullanıcıya verilen barkodlu biletler sayesinde biletin geçerlilik süresi içerisinde etkinlikten faydalanmaları sağlanır. Bilete tanımlanan yetkilere göre bilet tek bir sefer geçerli olduğu gibi belirtilen kişi sayısı ve süre kadar da geçerli olabilir.